W niedzielę (28 sierpnia) w Osobnicy nastąpi zmiana organizacji ruchu drogowego w trakcie Dożynek Województwa Podkarpackiego.
W związku z Dożynkami Województwa Podkarpackiego w Osobnicy, które odbędą się w niedzielę (28 sierpnia) wprowadzone zostaną zmiany związane z czasowym ograniczeniem ruchu drogowego.

W godzinach 11:00 - 2:00 nastąpi zamknięcie odcinka:
- drogi powiatowej Nr 1868R Trzcinica-Osobnica-Cieklin - od ronda do skrzyżowania z drogą powiatową Osobnica-Dębowiec,
- drogi gminnej Nr 113367R Osobnica-Szkolna - od skrzyżowania za sklepem MPM do Domu Ludowego.

Proponowane objazdy:
- w kierunku miejscowości Dębowiec lub Radość: od ronda kierować się drogą powiatową w kierunku miejscowości Harklowa, skręcić w kierunku drogi powiatowej Osobnica-Pagórek (za złomem w lewo). Po przejechaniu 2,5 kilometra objazd kierowany jest w lewo na drogę wewnętrzną (w kierunku mostu). Objazd dochodzi do skrzyżowania z drogą powiatową Trzcinica-Osobnica-Cieklin z możliwością przejazdu do miejscowości Radość w kierunku zachodnim i do miejscowości Dębowiec w kierunku wschodnim.
- w kierunku miasta Jasło lub miejscowości Dębowiec: jadąc drogą powiatową Trzcinica-Osobnica-Cieklin (od strony Cieklina) skręcić w prawo na skrzyżowaniu z drogą powiatową Osobnica-Dębowiec. Po przejechaniu 700 metrów na skrzyżowaniu z drogą powiatową Jasło-Brzyście-Osobnica skręcić w lewo w kierunku miasta Jasła (przez Brzyście) lub jechać prosto w kierunku miejscowości Dębowiec.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.