W Gminnej Bibliotece Publicznej w Jaśle z/s w Szebniach odbędzie się III Gminny Plener Malarski "Jesienne impresje".
Gminna Biblioteka Publiczna w Jaśle z/s w Szebniach zaprasza uczniów starszych klas, Szkół Podstawowych z terenu gminy Jasło, wraz z nauczycielami - opiekunami, do wzięcia udziału III Gminnym Plenerze Malarskim pt: "Jesienne impresje", pod patronatem Wójta Gminy Jasło.

Zamysłem jest, by impreza stała się już wydarzeniem cyklicznym i odbywała się co roku w innej miejscowości gminy. Tym razem, we wrześniu, raz jeszcze biblioteka zaprasza swoich uczestników do Trzcinicy, by klimatyczne otoczenie Zabytkowego Kościoła p.w. św. Doroty, stało się znakomitą okazją do twórczego rozwoju i integracji młodych artystów oraz aktywnego spędzenia czasu w pięknym otoczeniu.

- Nieprzemijającą wartością plenerów jest bogactwo wrażeń, przemyśleń, dzielenie się swoimi umiejętnościami oraz dialog różnych postaw twórczych. Dlatego w tym roku, zaprosiliśmy do współpracy, pochodzącego z Ukrainy artystę, malarza Wołodymira Romaniwa, którego pasja i doświadczenie będzie niebywałym atutem spotkania z uczniami - twórcami amatorami.

Zgłoszenia udziału należy dostarczyć, w formie tradycyjnej lub elektronicznej, do Filii Gminnej Biblioteki Publicznej w Trzcinicy, bądź jednej z bibliotek gminy Jasło. (GBP w Jaśle z/s w Szebniach, FGBP w Warzycach, FGBP w Osobnicy)

warsztaty malarskie szebnie
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Facebook, Google News i Twitter

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.