W Ożennej odbyły się V Mistrzostwa Polski Strażaków w Biegu Górskim o Puchar Komendanta Głównego PSP na dystansie 10 km oraz XIX Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego Strażaków PSP w Biegach Przełajowych.
W środę (7 września) w Ożennej (powiat jasielski) odbyły się V Mistrzostwa Polski Strażaków w Biegu Górskim o Puchar Komendanta Głównego PSP na dystansie 10 km oraz XIX Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego Strażaków PSP w Biegach Przełajowych.

W Mistrzostwach wystartowało 92 sportowców, których przywitał komendant powiatowy PSP w Jaśle bryg. Piotr Śmietana. Zawodnicy pokonywali trasę przebiegającą przez teren Nadleśnictwa Gorlice. Start i meta biegu znajdowały się na terenie Ośrodka Edukacji Ekologicznej.

zawody strażackie w Ożennej

W uroczystym zakończeniu zawodów uczestniczyli: poseł na sejm RP Maria Kurowska, zastępca podkarpackiego komendanta wojewódzkiego PSP st. bryg. Daniel Dryniak, wiceprzewodniczący sejmiku województwa podkarpackiego Wojciech Zając, wiceprezes Sportowego Klubu Pożarniczego Strażak w Rzeszowie Dariusz Homa, komendant powiatowy PSP w Strzyżowie st. bryg. Rafał Rutyna, etatowy członek zarządu powiatu jasielskiego Jan Muzyka, burmistrz Miasta Jasła Ryszard Pabian, oraz przedstawiciele firm, którzy wsparli organizowaną imprezę.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.