W ramach akcji na terenie powiatu jasielskiego przeprowadzono 745 kontroli stanu trzeźwości kierujących pojazdami, ujawniono 1 kierującego w stanie nietrzeźwości.
KWP w Rzeszowie poinformowała, że w sobotę i w niedzielę podkarpaccy policjanci prowadzili działania "Trzeźwy weekend". Miały one na celu zapewnienie bezpieczeństwa uczestnikom ruchu drogowego, poprzez ujawnianie i eliminowanie z ruchu nietrzeźwych kierujących.

Policjanci ruchu drogowego realizowali zadania w wyznaczonych punktach kontrolnych na terenie całego województwa. Sprawdzili stan trzeźwości 13 374 kierujących. Podczas działań ujawnili 27 kierujących, którzy zdecydowali się prowadzić pojazd pomimo wypitego wcześniej alkoholu. 12 kierowców odpowie za popełnione wykroczenie, a 15 za przestępstwo.

- Na terenie powiatu jasielskiego w akcji "Trzeźwy weekend", w ramach akcji przeprowadzono 745 kontroli stanu trzeźwości kierujących pojazdami, ujawniono 1 kierującego w stanie nietrzeźwości tj. kierowca samochodu marki Opel w wieku 58 lat, który w Jaśle na ul. Mickiewicza kierował pojazdem będąc w stanie nietrzeźwości (ponad 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu), oraz zatrzymano 1 uprawnienie do kierowania pojazdami - przekazała mł.asp. Barbara Pawłowska z KPP w Jaśle.


Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.