Mobilne muzeum zawitało na jasielski rynek. Odwiedziny w mobilnym Wirtualnym Teatrze Historii "Niepodległa" to atrakcyjna forma wspólnego spędzenia czasu dla starszych i młodszych.
Na jasielskim rynku zawitał Mobilny Wirtualny Teatr Historii "Niepodległa, który przy pomocy multimedialnej i interaktywnej wystawy przygotowanej przez Biuro Programu "Niepodległa", przedstawia historię Polski pierwszych lat II Rzeczypospolitej.

Mobilne muzeum odwiedzi w 2022 roku 40 miejscowości w całej Polsce - jedną z nich jest właśnie Jasło. Do śledzenia trasy Wirtualnego Teatru Historii "Niepodległa" zapraszamy na stronę niepodlegla.gov.pl oraz na profil Niepodległej na Facebooku (https://facebook.com/Niepodlegla1918). Cała trasa, z 40 punktami na mapie, potrwa od kwietnia do połowy października.

Odwiedziny w mobilnym Wirtualnym Teatrze Historii "Niepodległa" to atrakcyjna forma wspólnego spędzenia czasu dla starszych i młodszych. Wystawa została dostosowana również do potrzeb osób z niepełnosprawnościami ruchu - dla potrzebujących dostępna jest specjalna, rozkładana rampa ułatwiająca zwiedzanie.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.