Mobilne muzeum zawitało na jasielski rynek. Odwiedziny w mobilnym Wirtualnym Teatrze Historii "Niepodległa" to atrakcyjna forma wspólnego spędzenia czasu dla starszych i młodszych.
Na jasielskim rynku zawitał Mobilny Wirtualny Teatr Historii "Niepodległa, który przy pomocy multimedialnej i interaktywnej wystawy przygotowanej przez Biuro Programu "Niepodległa", przedstawia historię Polski pierwszych lat II Rzeczypospolitej.

Mobilne muzeum odwiedzi w 2022 roku 40 miejscowości w całej Polsce - jedną z nich jest właśnie Jasło. Do śledzenia trasy Wirtualnego Teatru Historii "Niepodległa" zapraszamy na stronę niepodlegla.gov.pl oraz na profil Niepodległej na Facebooku (https://facebook.com/Niepodlegla1918). Cała trasa, z 40 punktami na mapie, potrwa od kwietnia do połowy października.

Odwiedziny w mobilnym Wirtualnym Teatrze Historii "Niepodległa" to atrakcyjna forma wspólnego spędzenia czasu dla starszych i młodszych. Wystawa została dostosowana również do potrzeb osób z niepełnosprawnościami ruchu - dla potrzebujących dostępna jest specjalna, rozkładana rampa ułatwiająca zwiedzanie.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Facebook, Google News i Twitter

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.