W najbliższą niedzielę w Foluszu odbędzie się VII Bieg Beskidnika.
W niedzielę (2 października) odbędzie się VII Bieg Beskidnika. Główna baza zawodów znajdować się będzie w Parku Rekreacji i Edukacji Ekologicznej im. Stanisława Zająca Senatora RP w Foluszu, do którego serdecznie zapraszamy również kibiców.

W tym roku biegacze rywalizować będą na czterech trasach o długości 73 km, 42 km, 21 km i 6 km. Start najdłuższej trasy odbędzie się spod Ośrodka Edukacji Ekologicznej w Ożennej. Odcinek ten łączyć się będzie z trasą maratonu, który swój początek będzie mieć w Banicy. Zawodnicy będą biec przez tereny Nadleśnictwa Gorlice oraz Magurskiego Parku Narodowego. Meta dla biegaczy obu tras znajdować się będzie w Foluszu.

Z kolei zawodnicy z dystansów 21 km i 6 km strefę startu będą mieć w Foluszu, skąd wybiegną na szlaki MPN. Krótszy dystans to jak zawsze pętla prowadząca przez Wodospad Magurski i Diabli Kamień, natomiast biegacze z dłuższego dystansu wybiec będą musieli dodatkowo na Magurę Wątkowską.

W dniu zawodów 2 października będzie istniała możliwość zapisania się na dystanse 21 km i 6 km. Opłaty startowe w tym dniu będą wynosić: 6 km -70 zł oraz 21 km - 90 zł.

Podczas wydarzenia odbędą się także biegi dla dzieci, na które zapraszamy najmłodszych biegaczy od 6 do 15 roku życia. Zawody odbędą się w trzech kategoriach wiekowych. Zapisy będą możliwe 2 października w godz. 11.30 - 12.00 w Strefie Zawodów w Foluszu. Start biegów - godzina 13.00.

Szczegółowe informacje na temat zawodów znajdują się na stronie biegu powiat.jaslo
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Facebook, Google News i Twitter
rrrrrr

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.