"Stylowi od 30 lat" - pod takim hasłem firma Nowy Styl zorganizowała piknik jubileuszowy dla pracowników i ich rodzin. Prawie 5 tysięcy uczestników bawiło się w ostatnią niedzielę na terenie MOSiR w Jaśle. Na dzieci i dorosłych czekała moc atrakcji, m.in. konkursy z nagrodami i koncert zespołu Łzy.
Polonez i trzy krzesła - tak zaczyna się historia firmy, założonej 30 lat temu przez Adama i Jerzego Krzanowskich. A dziś? Nowy Styl współpracuje z markami rozpoznawalnymi na całym świecie. Zespół, który w swoich początkach liczył 7 osób, składa się z kilku tysięcy pracowników. Z 3 krzeseł rozbudował portfolio do kilkuset mebli, które prezentuje w 32 showroomach na całym świecie. I ciągle rośnie. Nie byłoby to możliwe bez pracowników Nowego Stylu! Dlatego właśnie ich wraz z rodzinami firma zaprosiła do wspólnego świętowania jubileuszu podczas niedzielnego pikniku.

piknik Nowego Stylu w Jaśle

- Z myślą o uczestnikach przygotowaliśmy program wypełniony po brzegi atrakcjami - mówi Karolina Manikowska, Dyrektor Marketingu w Nowym Stylu.

- Ponieważ było to wydarzenie rodzinne, zależało nam na dobrej zabawie zarówno dla dzieci i dorosłych. Najmłodsi mogli szaleć m.in. na dmuchańcach, torze przeszkód czy malować twarze. Dorośli sprawdzali swoje siły np. w bramce celnościowej, mega piłkarzykach, na boisku do koszykówki i siatkówki plażowej, czy też testowali symulatory bezpieczeństwa. Bardzo cieszy nas wysoka frekwencja i dobre nastroje wśród uczestników.

piknik Nowego Stylu w Jaśle

Na terenie jasielskiego MOSiR-u, gdzie odbywało się wydarzenie, można było także oglądnąć galerię prac plastycznych na temat 30-lecia firmy, przygotowaną przez dzieci pracowników. Wszyscy, którzy zgłosili swoje prace zostali nagrodzeni. Poza konkursem plastycznym uczestnicy pikniku mieli możliwość sprawdzić swoją wiedzę w dwóch quizach prowadzonych na żywo. A było o co walczyć - jedną z głównych nagród było krzesło najnowsze gamingowe od Nowego Stylu - Xilium G.

Zarząd Nowego Stylu był obecny na wydarzeniu w komplecie. Adam Krzanowski, Jerzy Krzanowski, Rafał Chwast i Roman Przybylski podsumowali ze sceny minione 30 lat i podziękowali pracownikom za ich wkład w tworzenie firmy. Życzenia kolejnych lat owocnego rozwoju dla Nowego Stylu złożyli także goście specjalni pikniku - m.in. Prezydent miasta Krosna Piotr Przytocki i Burmistrz miasta Jasła Ryszard Pabian.

piknik Nowego Stylu w Jaśle

Punktem kulminacyjnym wieczoru był koncert zespołu Łzy. Publiczność zgromadzona pod sceną bawiła się do największych hitów tego bandu. Nie zabrakło wśród nich oczywiście najpopularniejszej "Agnieszki".

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.