Sześć par z gminy Krempna świętowało jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego. Zostali uhonorowani medalami przyznanymi przez Prezydenta RP.
W dniu 6 października 2022 r. sześć par z Gminy Krempna świętowało 50-lecie zawarcia związku małżeńskiego. Uroczystość rozpoczęła się od Mszy Świętej w kościele parafialnym w Krempnej koncelebrowanej przez ks. Roberta Bieleckiego Proboszcza Parafii Krempna.

Następnie na sali widowiskowej w Urzędzie Gminy w Krempnej odbyła się uroczystość wręczania medali Jubilatom Państwu:
1. Bogusława i Mieczysław Basista
2. Anna i Józef Ciomcia
3. Władysława i Stanisław Wiatrowscy
4. Maria i Marian Lampa
5. Anna i Jan Ciura
6. w imieniu Państwa Anny i Bronisława Jaróg medale odebrała synowa Jolanta Jaróg

złote gody w Krempnej

W uroczystości brali również udział: Jan Muzyka - Wicestarosta Jasielski, Kazimierz Miśkowicz - Wójt Gminy Krempna, Wiesław Kmiecik - Przewodniczący Rady Gminy Krempna, Katarzyna Maciejczyk - Zastępca Wójta, Urszula Delimat - Skarbnik Gminy oraz Radni i Sołtysi z Kotani, Ożennej, Świątkowej Małej i Myscowej.

Podczas uroczystości odbył się występ artystyczny przygotowany przez Irenę Ziembę - Dyrektora GOKiR w Krempnej oraz młodzież szkolną.

Podziękowania i gratulacje Jubilatom złożył Jan Muzyka Wicestarosta Jasielski, Kazimierz Miśkowicz - Wójt Gminy Krempna, Wiesław Kmiecik- Przewodniczący Rady Gminy Krempna oraz Magdalena Mroczka - Kierownik USC Krempna.

- Wszystkim Jubilatom serdecznie gratulujemy tego wyróżnienia, jak też tego pięknego jubileuszu i życzymy kolejnych dni, miesięcy i lat pełnych szczęścia i radości, ciągłego uśmiechu na twarzy, jak również tego, aby cieszyli się życiem w każdym jego momencie.
Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.