Jasło organizuje konkurs edukacyjny dla jasielskiej młodzieży oraz kadry pedagogicznej.
Miasto Jasło w roku szkolnym 2022/2023 organizuje konkurs edukacyjny pod nazwą "Giełda GENialnych Pomysłów dla Jasła" (GGP). Konkurs ten adresowany jest do jasielskiej młodzieży w wieku 10-19 lat oraz do kadry pedagogicznej szkół podstawowych, ponadpodstawowych, placówek oświatowych, kulturalnych, sportowych oraz organizacji pozarządowych prowadzących działalność na rzecz dzieci i młodzieży.

Młodzież pod opieką nauczycieli/opiekunów, będzie miała za zadanie przygotować interesujące projekty dotyczące Jasła, a później publicznie zaprezentować ich efekty przed ekspercką komisją konkursową. Za najlepsze projekty zespoły młodzieżowe i ich opiekunowie otrzymają atrakcyjne nagrody.

- Projekty będą realizowane w wyjątkowym miejscu, sprzyjającym naukowemu myśleniu, aktywności badawczej i inwencji - w nowo powstałym Generatorze Nauki (GEN) przy ul. Bednarskiej 2 w Jaśle. Uczestnicy konkursu mają do dyspozycji sale konferencyjne, kreatywne pracownie i laboratoria, ekspozycje naukowe i technotekę. Liczę na Państwa udział w budowaniu "Jasła - Miasta Wiedzy" - zachęca Małgorzata Adamska-Chmiel, zastępca burmistrza Jasła.

Co ważne uczestnicy konkursu będą mieli zapewnione wszechstronne wsparcie w postaci szkoleń między innymi metody projektowej jako strategii edukacyjnej, a opiekunowie zespołu wynagrodzenie, dodatkowo grupy projektowe otrzymają środki na realizację projektu.

Zapraszamy wszystkich do zapoznania się z ofertą i wzięcia udziału w konkursie Giełda GENialnych Pomysłów dla Jasła. Obecnie miasto jest na etapie przeprowadzenia naboru na opiekuna zespołu w konkursie Giełda GENialnych Pomysłów dla Jasła. Na stronie internetowej um-jaslo.logintrade znajduje się ogłoszenie o naborze Opiekunów Zespołu wraz z wymaganiami i obowiązkami jakie powinna spełnić osoba biorąca udział w postępowaniu.

W razie pytań i wątpliwości pracownicy Urzędu Miasta Jasła służą Państwu pomocą:
- w sprawach merytorycznych: Krzysztof Rak pod nr tel. 13 44 86 373, email: k.rak@um.jaslo.pl
- w sprawach związanych z platformą przetargową i składaniem Sławomir Maćkoś pod nr tel. 13 44 86 325, email: zamowienia@um.jaslo.pl

Zadanie GGP realizowane jest w ramach przedsięwzięcia: "Jasło - Miasto Wiedzy" realizowanego w ramach projektu finansowanego ze środków Mechanizmu Finansowego EOG 2014-2021 oraz budżetu państwa pn. "Jasło - moje miasto, mój dom"
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Facebook, Google News i Twitter

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.