Trzy osoby zostały poszkodowane w zderzeniu samochodu osobowego z ciągnikiem w Samoklęskach.
Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku do jakiego doszło we wtorek (18 października) po godzinie 10:00 w miejscowości Samoklęski gmina Osiek Jasielski na drodze wojewódzkiej 993. Doszło tam do zderzenia samochodu osobowego marki Fiat Panda z ciągnikiem rolniczym Ursus C330.

Wypadek w Samoklęskach

W wypadku poszkodowane zostały trzy osoby, dwie podróżujące osobówką i kierujący ciągnikiem. Droga wojewódzka jest całkowicie zablokowana.

Na miejscu pracują strażacy i policjanci wraz z technikiem kryminalistyki, którzy wyjaśniają dokładne okoliczności tego wypadku.

[AKTUALIZACJA]


- Policjanci zajmujący się wyjaśnianiem okoliczności zdarzenia wstępnie ustalili, że kierujący osobowym fiatem 68-letni mieszkaniec gminy Osiek Jasielski, jadąc drogą wojewódzką w kierunku Pielgrzymki, wykonał manewr wyprzedzania ciągnika rolniczego, który skręcał w lewo na drogę gruntową. W wyniku zderzenia traktor rozpadł się na dwie części, a kierujący fiatem zjechał do rowu i dachował. W wypadku ucierpieli kierujący pojazdami oraz pasażerka samochodu osobowego. Wszyscy zostali przetransportowani do jasielskiego szpitala - poinformował komisarz Piotr Wojtunik z jasielskiej policji.


~Ja

19-10-2022 12:56 6 5

Podwójna ciągła- brak słów! Szybkiego powrotu do zdrowia.
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.