Dwie osoby zostały poszkodowane w wypadku w Osieku Jasielskim.
Służby ratunkowe pracowały na miejscu wypadku, jaki wydarzył się dzisiaj (24 października) przed godziną 8:00 rano w miejscowości Osiek Jasielski. Doszło tam do zderzenia dwóch samochodów osobowych i busa.

wypadek w Osieku Jasielskim

W wypadku poszkodowane zostały dwie osoby, które zostały przetransportowane do szpitala w Jaśle. Na miejscu zdarzenia pracowali strażacy z JRG PSP Jasło, OSP KSRG Świerchowa, załoga karetki pogotowia oraz patrol policji, który będzie wyjaśniał dokładne okoliczności wypadku.

[AKTUALIZACJA]


- Skierowani na miejsce policjanci z wydziału ruchu drogowego wstępnie ustalili okoliczności wypadku. Z dotychczasowych ustaleń wynika, że kierujący fordem 26-latek, jadąc w kierunku miejscowości Świerchowa, podczas wyprzedzania dwóch pojazdów, nie zachował szczególnej ostrożności i doprowadził do zderzenia z jadącym z naprzeciwka volkswagenem. W wypadku ucierpieli dwaj kierujący, którzy z obrażeniami zostali przetransportowani do jasielskiego szpitala. Mundurowi wykonali oględziny i sporządzili dokumentację fotograficzną - poinformował komisarz Piotr Wojtunik z jasielskiej policji

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.