Dzisiaj (24 października) kończy się głosowanie na projekty zgłoszone do Jasielskiego Budżetu Obywatelskiego.
Głosowanie tradycyjne już zakończyło się, elektronicznie można głosować do północy za pośrednictwem Miejskiego Systemu Konsultacji Społecznych www.konsultacje.um.jaslo.pl.

W tegorocznej rywalizacji bierze udział 10 projektów - 7 w kategorii inwestycyjnej i 3 w kategorii nieinwestycyjnej. Głosować może każdy mieszkaniec Jasła, który ukończył 13 lat, a do oddania są dwa głosy: jeden na projekt inwestycyjny, a drugi na nieinwestycyjny. Więcej szczegółowych informacji o projektach znajduje się na stronie: www.konsultacje.um.jaslo.pl.

Na bieżąco dodawane są głosy pochodzące z urn, które znajdowały się w szkołach podstawowych oraz na poszczególnych osiedlach. Głosów tych jest bardzo dużo, a każdy z nich jest weryfikowany. Do wprowadzenia (do systemu elektronicznego) pozostają jeszcze głosy z urn znajdujących się w budynku urzędu miasta oraz z CITIK-u. Głosy elektroniczne widoczne są zaraz po zagłosowaniu (one również są weryfikowane). Głosy oddane przez osoby nieuprawnione są usuwane z systemu.

Wyniki głosowania podane zostaną do 5 listopada br.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.