Tylko pięciu siatkarzy z poprzedniego sezonu będzie nadal grać w MKS MOSiR Jasło. Z drużyną rozstało się 9 zawodników. Klub zakontraktował siedmiu nowych.
17 sierpnia klub poinformował, że ze względów zawodowych zrezygnował z gry Kacper Waśko. Wcześniej rozstali się z jasielskim klubem: Grzegorz Skomro, Damian Bykowski, Jakub Kordowski, Mateusz Wójcik, Jakub Dziwak, Paweł Bieszczad, Konrad Piróg i Jakub Procanin.

Krzysztof Pamuła

Nowi zawodnicy, którzy przed kilkoma dniami trafili do kadry trenera Bartosza Kilara to: atakujący Krzysztof Pamuła (były gracz Wisłoka Strzyżów i Neobusa Niebylec, mający zasięg w ataku 330 cm oraz w bloku - 315 cm) oraz przyjmujący Kamil Gromek, wychowanek jasielskiego klubu, mający zasięg w ataku 331 cm, a w bloku - 306 cm.

Kamil Gromek

Wcześniej klub, o czym informowaliśmy, pozyskał pięciu zawodników. Są nimi:
- Mateusz Michalec, wychowanek klubu (rocznik 1995, rozgrywający, 195 cm wzrostu, waga 85 kg, zasięg w ataku 337 cm, zasięg w bloku 305 cm), który grał wcześniej w MKS MOSiR Jasło, Kłos Olkusz (II liga), BBTS Bielsko Biała (Młoda Liga, II liga) i TKS Tychy (II liga);
- Anatol Lejko (rocznik 2000, atakujący, zasięg w ataku 340 cm, zasięg w bloku 315 cm), który w swojej karierze reprezentował już barwy MKS Kraśnik, RCS Czarni Radom i KS Błękitni Ropczyce;
- Kamil Warzocha (rocznik 1995, przyjmujący, wzrost 190 cm, zasięg w ataku 335cm, zasięg w bloku 315 cm), wychowanek AKS Resovia Rzeszów/UKS Siódemka Rzeszów, a grał także w AKS Resovia Rzeszów, LKS Głogovia Głogów Małopolski, AZS UR Rzeszów, Wisłok Strzyżów, PZL Sędziszów i Neobus Niebylec;
- Artur Bartosik (rocznik 1999), występujący na pozycji środkowego. Jego zasięg w bloku to 325 cm, a w ataku - 335 cm. Jego poprzednie kluby to Raf-Mar Sołek Cars Niebylec, LKS Czarni Rząśnia i WKS Siatkarz Wieluń.
- Mateusz Armata (rocznik 1990), grający na pozycji środkowego. Jego zasięg w ataku to 330 cm, a w bloku - 315 cm. Wcześniej grał w Wisłoku Strzyżów i Błękitnych Ropczyce.

Z drużyny grającej w sezonie 2019/20 w II lidze nadal będą reprezentować jasielski klub: Marcin Gorczyca (środkowy), Bartosz Ochoński (libero), Przemysław Czado (przyjmujący), Rafał Matuła (przyjmujący) i Szymon Soboń (rozgrywający).

Nowy sezon rozpocznie się 26 września. W pierwszym meczu jasielska drużyna we własnej hali podejmuje AKS V LO Rzeszów.