W Jaśle odbyły się X Ogólnopolskie Zawody w biegach, na rolkach i nartorolkach "Run and Rollspeed".
W niedzielę (16 października) już po raz dziesiąty odbyły się zawody w biegach, na rolkach i nartorolkach "Run and Rollspeed". Do rywalizacji przystąpili zarówno mali jak i dorośli uczestnicy-amatorzy, sportowcy, a także wyczynowcy. Kolejny raz gośćmi byli mistrzowie Polski w takich dyscyplinach jak: narciarstwo biegowe, rolkarstwo szybkie oraz jazda szybka na nartorolkach i łyżwiarstwo.

W zawodach udział wzięło 267 zawodników z 17 klubów sportowych i z 42 miejscowości całego kraju, takich jak: Kraków, Elbląg, Sanok, Zakopane, Gorlice, Jedlicze, Krosno, Pisz, Skawina, Hańczowa, Błażkowa, Warzyce, Osobnica, Dębowiec, Przysieki, Korczyna, Szczucin, Krościenko Wyżne, Rabka Zdrój, Morawczyna, Tomaszów Lubelski, Brzyska, Waksmund, Wielkie Drogi, Błażkowa, Rudy, Tomice, Sądkowa, Brzostek, Kobylnica Wołowska, Dębica, Duląbka, Strzyżów, Trzcinica, Lubaczów, Tarnowiec, Rzeszów, Kłaj, Obidowa, Nowy Targ, Klikuszowa oraz ponad 100 zawodników z jasielskiego klubu.

zawody w Jaśle

Dzięki temu wydarzeniu mieszkańcy Jasła mieli okazję ponownie zobaczyć rywalizujących zawodników oraz amatorów na różnych dystansach. Można było zaobserwować ogrom pracy wkładanej zarówno przez sportowców jak i przez organizatorów.

Wręczono 150 medali oraz 120 pucharów Family Cup w kategoriach wiekowych. Zwycięzcy w dwuboju w kategorii kobiet i mężczyzn open, otrzymali nagrody rzeczowe i statuetki.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.