Mali studenci rozpoczęli nowy rok akademicki na Jasielskim Uniwersytecie Dziecięcym.
Najmłodsi jasielscy studenci rozpoczęli nowy rok akademicki na Jasielskim Uniwersytecie Dziecięcym. Uniwersytet ma już ponad 10-letnią tradycję, ale po raz pierwszy zajęcia będą odbywać się w murach Generatora Nauki GEN.

Uroczystego otwarcia zajęć na Uniwersytecie dokonała Małgorzata Adamska-Chmiel, zastępca burmistrza Jasła. - To miejsce jest stworzone do zdobywania wiedzy i rozwijania swoich pasji, stąd też jestem przekonana, że zajęcia, które się tu będą odbywać pozwolą wam się rozwinąć, a przede wszystkim udowodnią, że nauka może być niezwykle inspirująca.

Przed złożeniem uroczystego ślubowania i wysłuchaniu łacińskiej pieśni "Gaudeamus igitur", młodzi studenci uczestniczyli w bardzo ciekawym pokazie naukowym w wykonaniu Akademii Nauki z Rzeszowa.

Jasielski Uniwersyt Dziecięcy

W tym roku zajęcia na Jasielskim Uniwersytecie Dziecięcym odbywać się będą w trzech grupach z podziałem na 6, 7 i 8 latki.
Szczegółowe informacje wraz z harmonogramem zajęć znajduje się na stronie genjaslo.pl
Koordynacją zajmuje się pracownik Strefy Kreatywności w Generatorze Nauki Urzędu Miasta Jasła, e-mail: juniwersytet@um.jaslo.pl, tel.13 4486 517.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.