Burmistrz Jasła Ryszard Pabian, w imieniu Prezydenta RP, wręczył parom świętującym Złote Gody okolicznościowe Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie.
Złote gody to niezwykły jubileusz, który obchodzi się po 50 latach wspólnego pożycia małżeńskiego. Uroczystość dla par z Jasła została zorganizowana dziś (25.10) w Jasielskim Domu Kultury.

Złote Gody w Jaśle

Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie przyznane przez Prezydenta RP Andrzeja Dudę wręczył wraz z życzeniami wszelkiej pomyślności burmistrz Jasła Ryszard Pabian. Do życzeń przyłączyła się także zastępca kierownika Urzędu Stanu Cywilnego w Jaśle Monika Kmiecik.

Złote Gody w Jaśle

- Za trud i poświęcenie wdzięczne są wasze dzieci, wnukowie, najbliżsi i przyjaciele. My również chcielibyśmy wyrazić szacunek i podziw dla przyjaźni i wytrwałości wszystkich par małżeńskich, które doczekały dzisiejszego jubileuszu. Pragnę złożyć państwu najserdeczniejsze życzenia z okazji dzisiejszego jubileuszu, życzę długich lat w jak najlepszym zdrowiu i wielu chwil szczęścia - mówiła Monika Kmiecik.

Złote Gody w Jaśle

Medalami "Za długoletnie pożycie małżeńskie" uhonorowani zostali:
1. Janina i Jan Bełdowie
2. Mieczysława i Tadeusz Cierpiccy
3. Krystyna i Stanisław Dedowie
4. Teresa i Stanisław Gorczycowie
5. Jolanta i Jan Kasowiczowie
6. Danuta i Stanisław Mikosowie
7. Marta i Józef Pawłowscy
8. Kazmiera i Bolesław Piętowie
9. Maria i Mieczysław Stankowie
10. Maria i Ryszard WanatowiePodczas uroczystości nie zabrakło wspólnego toastu, wspólnych zdjęć oraz wspomnień. W części artystycznej wystąpiły Julia Sendra i Aleksandra Wietecha przygotowane przez Ewę Grzebień, instruktorkę z Jasielskiego Domu Kultury. Wydarzenie poprowadziła Agata Koba - rzecznik prasowy Urzędu Miasta Jasła.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć:

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.