Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle w ramach programu „Partnerstwo dla książki” uzyskała dofinansowanie ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury na realizację szkoleń i warsztatów dla bibliotekarzy z powiatu jasielskiego.
BiblioMOCNI w proMOCji! - to projekt zakładający udział w szkoleniach i warsztatach bibliotekarzy z bibliotek publicznych powiatu jasielskiego. - Bibliotekarze dzięki udziałowi w projekcie poszerzą zakres wiedzy merytorycznej, nabędą nowe umiejętności oraz poznają dobre praktyki na płaszczyźnie promocji działań wokół książki i biblioteki oraz kultury i życia społecznego. Domeną projektu będzie także możliwość poznania oraz wzajemnej integracji środowiska bibliotekarskiego. Projektowe wydarzenia będą odbywać się online lub stacjonarnie. Chcemy stworzyć bibliotekarzom z powiatu jasielskiego szansę do rozwoju, nabycia nowych umiejętności i możliwości przeobrażeń, które wykorzystają w pracy z czytelnikiem poprzez m.in. naukę atrakcyjnej prezentacji treści z wykorzystaniem grafiki literniczej, wiedzę na temat tego, jak badać potrzeby czytelników oraz budować własne zasoby - informuje Anna Filip z Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle.

Współorganizatorem projektu jest Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich Oddział w Jaśle.

Patronat medialny nad projektem objęły: Polskie Radio Rzeszów, Radio Trendy, TVP Rzeszów, Telewizja Obiektyw, Telewizja Jasło.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.