Rozpoczął się proces komercjalizacji kolejnego parku handlowego GO! Park Handlowy w Jaśle. Nowy obiekt sieci powstanie w doskonałej lokalizacji - w centrum miasta, w sąsiedztwie dworca PKP oraz PKS, u zbiegu ulic Dworcowej, Kościuszki oraz Metzgera, przy drodze krajowej nr 28. Pojawi się nowy funkcjonalny dworzec autobusowy połączony z uniwersalną komfortową przestrzenią handlowo-usługową o eleganckim, wielkomiejskim charakterze.
Nowoczesny obiekt wielofunkcyjny z architekturą tworzącą przyjazne otoczenie stanie się atrakcyjnym, wygodnym miejscem do robienia zakupów i spędzania wolnego czasu, jak również wizytówką miasta dla odwiedzających. Aktualny dworzec PKS zostanie zmodernizowany i stanie się częścią obiektu - dzięki czemu podróżujący będą mogli komfortowo korzystać zarówno z nowych stanowisk autobusowych, kas biletowych i poczekalni, ale również bogatej oferty parku handlowego.

Na powierzchni blisko 10.000 mkw. działać będzie ok. 35 sklepów popularnych marek branż, m.in: spożywczej, modowej, rtv-agd, sportowej, drogeryjnej czy usługowej. W obiekcie pojawią się m.in. marki, których do tej pory nie było w mieście co sprawi, że mieszkańcy nie będą musieli odbywać podróży na zakupy do innych miast np. Krosna. Zaplanowano również przestrzeń gastronomiczną która zaoferuje klientom obiektu komfort i wygodę podczas posiłków i spotkań.

Zintegrowane centrum handlowo-komunikacyjne wpłynie pozytywnie na rozwój funkcjonalny przestrzenny miasta, a także stworzy dodatkowe miejsca pracy oraz dostarczy znaczne dochody podatkowe.

Nowy park handlowu w Jaśle

Projekt wyróżni się niezwykłą architekturą - zaprojektowany został przez znaną międzynarodową firmę architektoniczną - MTDI Group - autora wielu projektów m.in. na Bliskim Wschodzie, w Czechach, Indiach, Turcji, Chinach oraz w Polsce - m.in. Silesia w Katowicach, Bonarka w Krakowie, Centrum Komunikacyjne z galerią handlową w Poznaniu, City Center w Rzeszowie i wiele innych.
Na wjeździe od strony Krosna, przy drodze krajowej DK 28, w sąsiedztwie stacji benzynowej BP przy ul. Przemysłowej od początku roku 2022 funkcjonuje prężnie inny obiekt sieci GO! Park Handlowy. Na powierzchni prawie 11.000 mkw. swoje sklepy otworzyły sieci takie jak: Bricomarche, Biedronka, Jysk, Pepco, Rossmann, Q&Q, Mały Robinson, Midi ZOO oraz Euronet. Projekt został skomercjalizowany w 100%.

Aktualnie w trakcie komercjalizacji oraz budowy jest kolejny w Jaśle GO! Park Handlowy. Będzie on dzielił parking z Kauflandem - największym w regionie hipermarketem spożywczym. Na prawie 8.000 mkw. znajdą się sklepy sieciowych marek takich jak m.in.: Media Expert, TEDi, Martes Sport, KiK.

Poza trzema GO! Parkami w Jaśle oraz działającym już w Gorlicach - planowane są na południu Polski kolejne projekty pod tym szyldem.

Za koncepcję komercyjną oraz wynajem sieci GO! Park Handlowy odpowiada firma Mallson Polska.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.