Policjanci czuwali nad bezpieczeństwem osób odwiedzających groby bliskich, dbali o płynność ruchu i przejezdność dróg, szczególnie w okolicach cmentarzy.
Dzień Wszystkich Świętych to przede wszystkim czas zadumy, refleksji oraz odwiedzin grobów swoich bliskich. Dla policjantów z jasielskiej komendy to okres wzmożonych działań ukierunkowanych na zapewnienie maksymalnego bezpieczeństwa na terenie powiatu. Na drogach i w rejonach cmentarzy można było spotkać więcej patroli policyjnych oraz funkcjonariuszy Straży Miejskiej. Mundurowi służyli pomocą i dbali o przejezdność dróg.

policyjna akcja w Jaśle

Wraz ze wzmożonym ruchem na drogach wzrastało ryzyko wystąpienia zdarzeń drogowych. Policjanci służyli pomocą, kierowali na wyznaczone parkingi i objazdy. Czuwali nad bezpieczeństwem osób odwiedzających groby bliskich, dbali o płynność ruchu i przejezdność dróg, szczególnie w okolicach cmentarzy.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.