Mieszkańcy Jasła mogą już składać wniosek o zakup paliwa stałego w preferencyjnej cenie.
Od czwartku (3 listopada) można już składać wniosek do Urzędu Miasta w Jaśle o preferencyjny zakup paliwa stałego dla gospodarstwa domowego.

Złożyć go może osoba fizyczna wchodząca w skład gospodarstwa domowego, które prowadzone jest na terenie Miasta Jasła; jest uprawniona do otrzymania dodatku węglowego i nie dokonywała dotychczas zakupu węgla na sezon grzewczy 2022/2023 po cenie niższej niż 2 000 zł brutto za tonę w ilości co najmniej takiej jak określona w Rozporządzeniu Ministra Aktywów Państwowych z dnia 2 listopada 2022 roku.

Wniosek można składać w formie pisemnej w Kancelarii Ogólnej Urzędu Miasta w Jaśle, ul. Rynek 12 (parter), w godzinach pracy urzędu lub za pomocą środków komunikacji elektronicznej.
W przypadku złożenia wniosku za pomocą środków komunikacji elektronicznej wniosek opatruje się kwalifikowanym podpisem elektronicznym, podpisem zaufanym lub podpisem osobistym.

Wzór wniosku do pobrania na stronie um.jaslo.pl
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Facebook, Google News i Twitter

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.