Przez dwa dni podkarpaccy policjanci prowadzili działania "Trzeźwego weekendu" ukierunkowane na eliminowanie z ruchu nietrzeźwych kierowców.
Przez dwa dni, w sobotę i w niedzielę (19 - 20 listopada), podkarpaccy policjanci prowadzili działania "Trzeźwy weekend". Miały one na celu zapewnienie bezpieczeństwa uczestnikom ruchu drogowego, poprzez ujawnianie i eliminowanie z ruchu nietrzeźwych kierujących.

Policjanci ruchu drogowego realizowali zadania w wyznaczonych punktach kontrolnych na terenie całego województwa.

Sprawdzili stan trzeźwości 21 205 kierujących. Podczas działań ujawnili 30 kierujących, którzy zdecydowali się prowadzić pojazd pomimo wypitego wcześniej alkoholu. 18 kierowców odpowie za popełnione wykroczenie, a 12 za przestępstwo.

- Jasielscy policjanci sprawdzili stan trzeźwości 997 kierujących. W trakcie prowadzonych działań, w sobotę na ulicy Mickiewicza w Jaśle, mundurowi zatrzymali nietrzeźwego rowerzystę. Podczas kontroli policyjny alkomat wskazał w jego organizmie 0,6 promila alkoholu - informuje kom. Piotr Wojtunik z KPP w Jaśle.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.