Miasto Jasło ogłasza nabór uzupełniający w ramach projektu "Odnawialne źródła energii w Jaśle. Instalacje w domach prywatnych", który uzyskał dofinansowanie w ramach działania 11.2 Rozwój OZE - REACT-EU Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020.
W związku z tym, iż pojawiły się wolne miejsca na liście chętnych osób, Miasto Jasło ogłasza nabór uzupełniający w ramach tego projektu. Wnioski będą przyjmowane od 30 listopada 2022 r. od godz. 7:30 do 9 grudnia 2022 r. do godz. 14.00 na następujące rodzaje instalacji fotowoltaicznych o mocy:
 • 2 kWp,

 • 2,5 kWp,

 • 3 kWp.


Szacowany wysokość wpłaty mieszkańca za wykonanie instalacji:
Dofinansowania do fotowoltaiki w Jaśle

Uwaga:
W przypadku zakwalifikowania się do udziału w projekcie mieszkaniec będzie rozliczał się z energetyką według nowego systemu rozliczeniowego prosumentów obowiązującego od 1 kwietnia 2022 roku.


Wnioski można składać w dwóch formach:
 • papierowej w Kancelarii Ogólnej Urzędu Miasta w Jaśle, ul. Rynek 12 (parter)

 • elektronicznej (skan lub zdjęcie podpisanego wniosku) na adres e-mail: urzad@um.jaslo.pl w tytule e-maila "OZE"

 • Formularz wniosku wraz z regulaminem naboru jest dostępny na stronie internetowej Urzędu Miasta w Jaśle https://um.jaslo.pl/pl/nabor-uzupelniajacy-fotowoltaika/ oraz w wersji papierowej w Punkcie Informacyjnym Urzędu Miasta w Jaśle, ul. Rynek 12.

  Wniosek "Odnawialne źródła energii w Jaśle. Instalacje w domach prywatnych", uzyskał dofinansowanie w ramach działania 11.2 Rozwój OZE - REACT-EU Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020.

  Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerami telefonów: 13 44 86 384, 13 44 86 373.

  Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

  Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.