W Jaśle rozpoczęło się świąteczne dekorowanie miasta. Miasto już przygotowuje się do świąt Bożego Narodzenia, a 2023 rok zbliża się nieuchronnie. Nowy Rok to nowe plany, cele, ale i marzenia.
W środę (30 listopada) rozpoczęły się prace związane ze świąteczną dekoracją miasta. Elementy świetle pojawią się na rondach (Solidarności, ks. K.Wojciechowskiego, gen.Hallera, H.Steinhausa).

Pozostanie również dekoracja wokół rynku, zamontowane zostaną duże elementy znane mieszkańcom (szopka zawieszona pomiędzy drzewami, bałwanek, anioły, prezent z kokardą czy kule śnieżne). Tak jak w roku ubiegłym udekorowana zostanie także Glorietka w parku miejskim, gdzie już w najbliższą niedzielę pojawi się Mikołaj (zapraszamy najmłodszych jaślan od godz. 14 do 17). Miasto zrezygnowało za to z oświetlenia głównych ulic, tak jak robi to większość miast w kraju.

dekoracje świąteczne w Jaśle

W tym roku po raz pierwszy będzie udekorowana kompozycja dwóch dużych choinek znajdujących się na skwerze zieleni od strony zachodniej pierzei rynku. Natomiast na rynku, zamiast jednej dużej choinki, pojawi się kilkanaście małych, które wiosną zostaną zasadzone na terenach zielonych.

Na płycie rynku tradycyjnie już pojawią się sanie Mikołaja wraz z reniferem - to właśnie w tym miejscu, w nowej aranżacji z zielonych choinek, mieszkańcy, ale też odwiedzający miasto goście, będą mogli zrobić sobie zrobić pamiątkowe zdjęcie.

- Miasto już przygotowuje się do świąt Bożego Narodzenia, a 2023 rok zbliża się nieuchronnie. Nowy Rok to nowe plany, cele, ale i marzenia. Pamiętajmy, że miasto tworzą jego mieszkańcy, dlatego mamy nadzieję, że dla każdego jaślanina ten czas wypełniony będzie zdrowiem, szczęściem i radością.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.