Drugie miejsce na Ogólnopolskim Festiwalu Pieśni Patriotycznej "Rozśpiewajmy Niepodległą" dla zespołu wokalnego Jasielskiego Domu Kultury.
Zespół Wokalny Jasielskiego Domu Kultury otrzymał II nagrodę w swojej kategorii na Ogólnopolskim Festiwalu Pieśni Patriotycznej "Rozśpiewajmy Niepodległą".

Festiwal odbywał się w listopadzie br. w formule on line a wśród finalistów znalazły się także solistki: Natasza Litwa i Karolina Polak.

Nagranie fragmentu Piosenki "Dziewczyny z Powstania" w wykonaniu Zespołu Wokalnego JDK można było usłyszeć w koncercie laureatów, który był transmitowany on line 30 listopada 2022 r. na fanpagu Stowarzyszenia Artystów Podkarpacia - organizatorów wydarzenia.

- Nasza prezentacja festiwalowa wzbogacona była odpowiednią scenografią, rekwizytami i strojami. W tym miejscu bardzo dziękujemy za wypożyczenie strojów Panu Leszkowi Śliwie, naszym plastykom za scenografię, Pani Kasi Koronie za nagranie nas. Jest to pierwszy sukces naszego zespołu, który istnieje od ponad roku. Swoje umiejętności pokazał już podczas koncertów: z okazji 3 maja, 70- lecia JDK czy też ostatnio w koncercie z okazji 11 listopada. Mamy nadzieją, że dalej będziemy wspólnie muzykować bo plany są ciekawe.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.