Robert Górski i Mikołaj Cieślak wystąpili podczas jubileuszowej gali Telewizji Polsat w skeczu "Jasło".
We wtorek 6 grudnia Telewizja Polsat świętowała swoje 30. urodziny podczas uroczystej gali w Teatrze Wielkim. Obok wspomnień i wzruszeń było też dużo zabawy i śmiechu.

Na scenie w skeczu "Jasło" wystąpili znani kabareciarze Robert Górski i Mikołaj Cieślak znani z Kabaretu Moralnego Niepokoju. Wymieniając w skeczu troje znanych artystów - Michała Szpaka, Ralpha Kamińskiego i Roksanę Węgiel - przypomnieli, że pochodzą z Jasła, podobnie jak Edward Miszczak, który 16 stycznia przyszłego roku obejmie stanowisko Wiceprezesa Zarządu oraz Dyrektora Programowego Telewizji Polsat.

Znajomość "Jasła" i "Krosna" w przypadku Roberta Górskiego jest nieprzypadkowa. Kabareciarz niedaleko Krosna posiadał dom, a jego była wieloletnia partnerka Katarzyna Osipowicz pochodziła z Krosna. - Podkarpacie i jego mieszkańcy to również dla mnie niewyczerpane źródło pomysłów - mówił w jednym z wywiadów.


Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.