W Gminnym Ośrodku Kultury w Tarnowcu odbyła się Biesiada Poetycko-Muzyczna "Słowem Malowane Anioły".
W zimowy wieczór, 17 grudnia w Gminnym Ośrodku Kultury w Tarnowcu odbyła się Biesiada Poetycko-Muzyczna "Słowem Malowane Anioły", podczas której czytano wiersze z nowego tomiku Beaty Świszcz. Oprócz słowa czytanego wnętrze sali wypełniła świąteczna muzyka w wykonaniu Joanny Druciak (akompaniament i śpiew) oraz Adrianny Nycz (śpiew).

Już po raz kolejny spotkanie uświetniały piękną interpretacją wierszy dobre Anioły. Tym razem w składzie: Małgorzata Forystek-Hawrylik, Teresa Guzy, Halina Dębska, Dominika Kuźniarowicz, Aneta Zagórska-Leśniak, Marlena Lubaś-Trybus, Beata Orzechowicz, Agata Augustyn, Patrycja Guzik.

spotkanie w Tarnowcu

Sobotni wieczór był spotkaniem nie tylko z dobrym słowem i muzyką, ale przede wszystkim z dobrą energią wyjątkowych ludzi. Podczas biesiady można było nabyć tomik wierszy "Słowem malowane anioły"" z grafikami autorki oraz osobistą dedykacją.

- W świątecznym klimacie, z pysznym bufetem i aromatycznym grzańcem wkroczyliśmy na ostatnią prostą przed Świętami.

Autorka składa serdeczne podziękowania Gminnemu Ośrodkowi Kultury, Gminnej Bibliotece Publicznej i przyjaciołom za wsparcie w wydaniu książki i przy organizacji spotkania.


Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.