Rozstrzygnięto konkurs "Z Aniołem w tle" zorganizowany przez Szkołę Podstawową im. Tadeusza Kościuszki w Tarnowcu i GOK w Tarnowcu.
Konkurs "Z Aniołem w tle" od lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród uczniów szkół podstawowych z terenu Gminy Tarnowiec. Tradycyjnie i ta edycja - 18-tka została zorganizowana przez Szkołę Podstawową im. Tadeusza Kościuszki w Tarnowcu i GOK w Tarnowcu pod kierunkiem Edyty Koszyk.

W konkursie wzięło udział 177 uczniów ze szkół z terenu Gminy: NZSP Łajsce, NZSP Umieszcz, NSP Roztoki, NSP Łubienko, NSP Czeluśnica, NSP Glinik Polski, NSP Nowy Glinik, NSP Wrocanka, SP Łubno Szlacheckie, SP Tarnowiec W tym roku prace konkursowe wykonywane były w 7 grupach wiekowych: klasa I, II, III - choinka; klasa IV, V, VI - stroik stojący lub wiszący i klasy VII-VIII- dekoracja przed drzwi.

Prace konkursowe zostały ocenione 15 grudnia w 7 grupach wiekowych, ze względu na dużą ilość prac przez komisję w składzie: Maria Kotulak, Magdalena Kopczak, Alicja Grasela, Marta Kapała, Magdalena Fortuna,Aneta Świdrak, Patrycja Korab, Tomasz Kędrek.

W wyniku oceny prac czołowe miejsca zajęli wyniki konkursu

Wszystkie prace konkursowe zostały przekazane przez Wykonawców na Charytatywny Kiermasz Bożonarodzeniowy, który odbył się 18 grudnia, a z którego dochód wesprze leczenie Nikosia z Wrocanki.

- Za ten piękny gest wszystkim Uczniom wyrażamy ogromną wdzięczność, gdyż z jednej strony jest to umożliwienie zakupu pięknych prac, a z drugiej daje okazję wsparcia finansowego potrzebujących z najbliższej okolicy. Zebraną kwotę ze sprzedaży prac przekazano Rodzicom Nikosia.

- Dziękując wszystkim Wykonawcom tegorocznych prac konkursowych: uczniom, a także rodzicom, dziadkom, nauczycielom życzymy rozwijania swoich talentów i radości ze wspólnego dzielenia się dobrem.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.