W ośrodku w Ożennej spotkały się dzieci na przedświątecznych zabawach sportowo - rekreacyjnych na śniegu.
Dzieci licznie odpowiedziały na zaproszenie Starosty Jasielskiego Adama Pawlusia i w dniu 23 grudnia 2022 r. udały się wraz ze swoimi opiekunami do Ośrodka Edukacji Ekologicznej w Ożennej. W gronie kilkudziesięciu osób spędziły bardzo aktywnie ten przedświąteczny dzień.

Zabawy animacyjne przeprowadziły animatorki z ZiQa Fun, nie pozwoliły nikomu zmarznąć i dzięki temu żadne warunki pogodowe nie były nikomu straszne. Dodatkowo, chętni jeździli na nartach, a także korzystali z przejażdżki na skuterze śnieżnym. Grzali się przy ciepłej herbacie i uzupełniali spalone kalorie dzięki przygotowanemu poczęstunkowi.

zabawy w Ożennej

- Składamy podziękowania Adamowi Pawlusiowi Staroście Jasielskiemu, Janowi Muzyce Etatowemu Członkowi Zarządu Powiatu Jasielskiego i Damianowi Ciborowskiemu za pomoc w organizacji wydarzenia, a także Szpitalowi Specjalistycznemu w Jaśle, którego ratownicy czuwali nad bezpieczeństwem dzieci i młodzieży.

- Dziękujemy oczywiście także dzieciom i rodzicom za wspólny czas.

Współorganizatorami zabaw był Młodzieżowy Dom Kultury w Jaśle oraz Klub Sportowy SPEED Jasło.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.