W Kołaczycach doszło do potrącenia pieszej. Poszkodowana została przetransportowana do szpitala.
W środę (28 września) po godzinie 17:00 w Kołaczycach na ulicy Rynek doszło do potrącenia kobiety na przejściu dla pieszych przez samochód osobowy marki Mazda. Poszkodowana została przetransportowana do szpitala.

Na miejscu wypadku pracowali strażacy, załoga karetki pogotowia oraz patrol policji, który wyjaśniał dokładne okoliczności wypadku.

[AKTUALIZACJA]

- Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że do zdarzenia doszło na oznakowanym przejściu dla pieszych. Kierująca osobową mazdą, jadąc drogą krajową nr 73 w kierunku Brzostku, nie zachowała należytej ostrożności i potrąciła znajdującą się na przejściu dla pieszych 74-latkę. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Poszkodowana kobieta została przetransportowana do jasielskiego szpitala. Na szczęście jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku w ramach prowadzonego postępowania - poinformował komisarz Piotr Wojtunik, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Jaśle.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.