W mieszkaniu 23-latka policjanci znaleźli i zabezpieczyli kokainę, amfetaminę i marihuanę.
W minioną środę, policjanci z jasielskiej komendy, zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej ustalili, że 23-letni mieszkaniec Jasła, posiada niedozwolone środki narkotyczne.

- Policyjne ustalenia potwierdziły się. W wyniku przeszukania pomieszczeń mieszkalnych, funkcjonariusze znaleźli i zabezpieczyli 0,44 grama kokainy, 51 gramów amfetaminy oraz 128 gramów marihuany - informuje komisarz Piotr Wojtunik z KPPw Jaśle.

Zatrzymany 23-latek złożył wyjaśnienia i przyznał się do zarzutu posiadania narkotyków. Decyzją prokuratora zastosowano wobec niego środek zapobiegawczy w postaci policyjnego dozoru.

~Oasdfk

10-01-2023 15:36 37 27

Brawo jak zawsze na koniec roku czyścicie Jasło żeby podnieść sobie statystyki ? dzięki wam czuję się znacznie bezpieczniej wychodząc na ulicę ? kto chce się bawić w takie rzeczy to bawił się będzie zawsze znajdzie się inny handlarz ? ale wiem wy go znajdziecie i znowu zamknięcie na przełomie 23/24r ??
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.