Można składać wnioski o udzielnie dotacji na prace konserwatorskie, restauratorskie lub roboty budowlane przy zabytku wpisanym do rejestru zabytków lub gminnej ewidencji zabytków.
Miasto Jasło ogłasza nabór wniosków o udzielnie dotacji na prace konserwatorskie, restauratorskie lub roboty budowlane przy zabytku wpisanym do rejestru zabytków, lub gminnej ewidencji zabytków. Dotacje przyznawane będą w ramach Rządowego Programu Odbudowy Zabytków.

Osoby zgłaszające wniosek muszą posiadać tytuł prawny do zabytku znajdującego się na terenie Jasła (ujętego w rejestrze zabytków lub w gminnej ewidencji zabytków) wynikający z prawa własności, użytkowania wieczystego, trwałego zarządu, ograniczonego prawa rzeczowego albo stosunku zobowiązaniowego.

Wnioski o udzielnie dotacji można składać osobiście w Urzędzie Miasta w Jaśle, ul. Rynek 12, korespondencyjnie lub elektronicznie za pośrednictwem skrytki ePUAP, w nieprzekraczalnym terminie od 11 do 17 stycznia br.

Dodatkowe informacje dla mieszkańców Jasła oraz wymagane do złożenia dokumenty znajdują się na stronie internetowej, pod linkiem um.jaslo.pl

Informacje dotyczące Rządowego Programu Odbudowy Zabytków dostępne są pod linkiem www.bgk.pl

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.