Blisko 4 mln złotych dofinansowania na zadanie związane z gospodarką wodno - ściekową otrzymała gmina Kołaczyce.
W Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie odbyło się uroczyste podpisanie umowy na otrzymanie dotacji na działania "Gospodarka wodno-ściekowa" z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. W imieniu Samorządu Województwa Podkarpackiego umowę podpisali Wicemarszałek Województwa Podkarpackiego Piotr Pilch oraz Wicemarszałek Województwa Podkarpackiego Ewa Draus, a w imieniu Gminy Kołaczyce umowę podpisał Burmistrz Kołaczyc Stanisław Żygłowicz przy kontrasygnacie Skarbnik Beaty Bajorek.

Gmina Kołaczyce otrzymała kwotę 3 991 669,00 zł dofinansowania na zadanie pod nazwą: "Rozbudowa sieci wodociągowej i sieci kanalizacyjnej w przysiółku Kluczowa w mieście Kołaczyce". Planowany termin zakończenia prac określony został do końca października 2023 r.

Realizacja projektu zakłada wybudowanie sieci kanalizacyjnej o długości 3,858 km oraz sieci wodociągowej o długości 5,461 km. Celem operacji jest wsparcie rozwoju lokalnego na obszarze Gminy Kołaczyce poprzez zapatrzenie mieszkańców w wodę oraz zapewnienie skutecznego i efektywnego systemu oczyszczania ścieków komunalnych w przysiółku Kluczowa w mieście Kołaczyce.


Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.