Dzieci się nie nudziły. Ferie spędziły aktywnie interesująco z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Tarnowcu.
Minął drugi tydzień ferii zimowych, które dzieci spędziły z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Tarnowcu.

Ferie zaczęły się od wyjazdu do Bwa Krosno Galeria Sztuki w Krośnie. Uczestnicy wyjazdu najpierw zostali oprowadzeni po wystawie, a następnie ich zadanie polegało na przypisaniu każdemu obrazowi emocji ( według własnego uznania). Po wspólnym podsumowaniu wraz z Instruktorem szkicowali wybraną postać z obrazów. Zajęcia były bardzo ciekawe.

Wtorek, podobnie jak poprzedni, był bardzo aktywny. Odbyły się bowiem zajęcia z Gimnastyki Artystycznej oraz Tańce Integracyjne. Pani Sylwia zadbała, o to, aby zajęcia były bardzo atrakcyjne - wszyscy wyszli z bardzo pozytywną energią.

Aktywne ferie z GOK Tarnowiec
We środę odbyły się Warsztaty Fotograficzne czyli doskonałe połączenie fotografii z dobrą zabawą. Zajęcia były okazją do rozwinięcia pasji oraz doskonalenie swoich umiejętności fotograficznych. Zajęcia poprowadziła pani Wiktoria z Niebieskie Odbicia Fotografia.

Czwartek to długo wyczekiwany wyjazd na Lodowisko do Dębicy. Dla większości uczestników nie był to pierwszy wyjazd ale byli i tacy, którzy po raz pierwszy zmierzyli się z lodową taflą lodowiska. Nie obyło się oczywiście, bez drobnych upadków ale entuzjazm jaki towarzyszył uczestnikom podczas jazdy łagodził drobne potknięcia. Nowicjuszom w nauce jazdy na łyżwach oprócz opiekunów pomagały zaprzyjaźnione "pingwiny".

Ostatni dzień feryjnej przygody z GOKiem zakończono Zimowymi Zajęciami Artystycznymi. Uczestnicy zajęć na plastrze drewna tworzyli zimowy pejzaż. Efekty pracy można podziwiać w sali, utworzono bowiem z nich piękną wystawkę.

- Organizatorzy dziękują Wszystkim, którzy wzięli udział w Feriach z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Tarnowcu. Cudownie było spędzić z Wami te 2 tygodnie.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.