Kolejny cały mecz w barwach reprezentacji Polski U-21 rozegrał Kamil Piątkowski.
Były zawodnik Szóstki Jasło i Karpat Krosno, a obecnie piłkarz ekstraklasowego Rakowa Częstochowa, Kamil Piątkowski zagrał w reprezentacji Polski do lat 21 w zwycięskim meczu eliminacyjnym do mistrzostw Europy z Rosją.

Kamil Piątkowski we wtorkowym (8 września) meczu eliminacji do MME z Rosją (1-0) w Łodzi spędził na boisku 90 minut. Kilka dni wcześniej rozegrał także cały mecz eliminacyjny do MME z Estonią (6-0). W obu spotkaniach zebrał bardzo pozytywne opinie o swojej grze.

Jedynego gola w meczu z Rosją zdobył w 61. minucie Patryk Dziczek po uderzeniu piłki głową. Drużyna prowadzona przez trenera Czesława Michniewicza zajmuje drugie miejsce w grupie eliminacyjnej z dorobkiem 16 punktów w 7 meczach. Prowadzi Rosja (17 pkt.), ale ma rozegrany jeden mecz więcej.

Kolejne mecze biało - czerwonych: z Serbią na wyjeździe (8 października) oraz z Bułgarią w naszym kraju (11 października).

W młodzieżowych mistrzostwach Europy, które odbędą się w 2021 roku na Węgrzech i w Słowenii, weźmie udział 16 zespołów. Gospodarze są zwolnieni z eliminacji, a bezpośrednią kwalifikację uzyskają zwycięzcy każdej z dziewięciu grup eliminacyjnych oraz pięć najlepszych drużyn z drugich miejsc według dorobku z drużynami z pierwszych pięciu miejsc w tabeli.