Nie straszna im pogoda. Miłośnicy biegów wzięli udział w niedzielę w biegu narciarskim "Śnieżna Ożenna" o Puchar Starosty Jasielskiego.
W niedzielę (5 lutego) odbyła się trzecia edycja biegu narciarskiego "Śnieżna Ożenna" o Puchar Starosty Jasielskiego. Pomimo ciężkich warunków pogodowych, na starcie wstawili się miłośnicy tej dyscypliny sportu. Rywalizowali oni na trasie o długości około 10 km.

Puchar Starosty Jasielskiego oraz nagrody rzeczowe wywalczyli:
Kategoria - dziewczęta 12 - 18 lat
I miejsce - Weronika Pruchnik, Speed Jasło
II miejsce - Oliwia Wojtunik, Speed Jasło

Kategoria chłopcy 12 - 18 lat
I miejsce - Wojciech Władyka

bieg w Ożennej

Kategoria kobiety 18 +
I miejsce - Anna Kustroń
II miejsce - Gabriela Ciborowska, Speed Jasło
III miejsce - Maria Pasterczyk, MUKS Podkarpacie Jedlicze

Kategoria mężczyźni 18 +
I miejsce - Robert Gleń MUKS Podkarpacie Jedlicze
II miejsce - Damian Ciborowski, Speed Jasło
III miejsce - Alan Ciborowski, Speed Jasło

Nagrody laureatom wręczał Starosta Adam Pawluś, dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury w Jaśle Grażyna Leńczuk, oraz Łukasz Szumiec - prezes Jasielskiego Stowarzyszenia Cyklistów.

- Pragniemy podziękować Janowi Muzyce, Etatowemu Członkowi Zarządu Powiatu w Jaśle, Klubowi Speed Jasło oraz Jasielskiemu Stowarzyszeniu Cyklistów za pomoc w organizacji zawodów. Jesteśmy także wdzięczni za dobrą współpracę z Nadleśnictwem Gorlice oraz ze Szpitalem Specjalistycznym w Jaśle.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim za udział w wydarzeniu.Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.