Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania 75-letniej mieszkanki Stalowej Woli, która wczoraj wieczorem, wyszła z domu, nie informując o tym bliskich.
Wczoraj (8 lutego) przed godziną 19, dyżurny stalowowolskiej policji otrzymał zgłoszenie o zaginięciu 75-letniej mieszkanki os. Rozwadów. Z przekazanych informacji wynikało, że starsza kobieta wyszła z domu i nie można było nawiązać z nią kontaktu.

Policjanci ustalili rysopis zaginionej. Z uwagi na stan zdrowia seniorki, porę dnia, a także spadającą temperaturę, jej życie było zagrożone. Do działań poszukiwawczych włączyli się druhowie z OSP Stalowa Wola. Sprawdzono wszystkie przyległe ulice, a także kościoły i przystanki autobusowe. Policjanci przekazali komunikaty do kierowców autobusów i taksówkarzy. Do działań skierowano psa tropiącego. Sprawdzono też okoliczny monitoring.

Po godz. 23:00, seniorka została odnaleziona na terenie jednej z posesji na os. Rozwadów przez druha OSP. Na miejsce wezwano karetkę pogotowia. Kobieta trafiła do szpitala.
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Facebook, Google News i Twitter

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.