Karolina Polak i Aleksandra Wietecha nagrodzone w konkursach kolęd i pastorałek.
W grudniu 2022 r. i w styczniu 2023 roku odbywało się wiele konkursów kolęd i pastorałek. W niektórych z nich wzięli również udział wokaliści Jasielskiego Domu Kultury. W X Ogólnopolskim Festiwalu Kolęd "Gloria" w Kielcach wyróżnienia otrzymały Aleksandra Wietecha i Karolina Polak.

W konkursie "Podkarpackie kolędowanie", który odbył się również on-line, Karolina Polak wyśpiewała wyróżnienie specjalne. W kolejnym konkursie on line "Kolęda w pokoju", zorganizowanym w Zamościu, Karolinie przyznano wyróżnienie.

Karolina zdobyła również drugą nagrodę w kategorii 14-15 lat w Ogólnopolskim Konkursie Kolęd i Pastorałek "Świąteczne śpiewanie", który odbył się 31 stycznia br. w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie i drugą nagrodę w XXVIII Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Jarosławiu.

Zwieńczeniem występów kolędowych Karoliny była I nagroda w IX Ogólnopolskim Konkursie Kolęd i Pastorałek "Kolędujmy razem", zorganizowanym on-line przez Akademię Humanistyczno- Ekonomiczną w Łodzi. Wokalistki do konkursów przygotowała Ewa Grzebień, zaś akompaniament do jednej z kolęd wraz z Karoliną, przygotował Wojciech Nowicki.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.