Członkowie Stowarzyszenia Wiecznie Młodzi świętowali ostatki.
Prezes Stowarzyszenia Henryk Korner przywitał wszystkich obecnych na spotkaniu, po czym zaprezentowano pokaz starych fotografii z terenu gminy Tarnowiec, ukazujących ważne wydarzenia związane z obrzędami kościelnymi oraz uroczystościami państwowymi sprzed lat.

ostatki w Tarnowcu

Następnie głos zabrali zaproszeni goście: Wójt Gminy Agata Augustyn oraz dyrektor GOK Bartłomiej Smyka. Wójt wyraziła słowa uznania i zadowolenia z działalności Stowarzyszenia, które zrzesza seniorów z całej gminy i umożliwia im wspólne spędzanie czasu. Podkreśliła również swoje pełne wsparcie i gotowość do pomocy w działaniach na rzecz osób starszych.
Dyrektor GOK podziękował zarządowi Stowarzyszenia za ich pracę w organizacji wyjazdów i spotkań dla seniorów, życząc wszystkim dobrej zabawy.

Ostatki Stowarzyszenia Wiecznie Młodzi

Podczas spotkania lokalna poetka Stanisława Gierlasińska, członkini Stowarzyszenia, przygotowała kilka wierszy, które dodatkowo poprawiły nastrój. Do późnych godzin wieczornych uczestnicy biesiadowali i bawili się przy muzyce, którą zapewniła Kapela Tarnowcoki. Atmosfera była bardzo serdeczna i wesoła jak zawsze.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.