Policjanci z jasielskiej komendy zatrzymali 26-latka, który kierował samochodem pomimo orzeczonego zakazu prowadzenia wszelkich pojazdów. Dodatkowo podczas interwencji funkcjonariusze ujawnili przy mężczyźnie niedozwolone substancje. O jego dalszym losie zadecyduję teraz sąd.
W minioną niedzielę po godz. 21, do jasielskiej komendy wpłynęło zgłoszenie o najprawdopodobniej pijanym kierowcy, który ma poruszać się osobowym mercedesem w rejonie ul. 17 Stycznia w Jaśle. Na miejsce zgłoszenia pojechali policjanci z referatu patrolowo-interwencyjnego, którzy podjęli interwencję wobec mężczyzny.

- Badanie alkomatem nie wskazało obecności alkoholu w jego organizmie, natomiast siedzący za kierownicą mężczyzna podczas rozmowy z policjantami zachowywał się nerwowo, co wzbudziło ich podejrzenia. Jak się okazało mężczyzna posiadał aktywny zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych. Ponadto funkcjonariusze ujawnili przy nim niedozwolone substancje. Po wstępnym badaniu okazało się, że jest to amfetamina oraz marihuana. Kierującemu pobrano także krew do badań, ponieważ narkotester wskazał w jego organizmie obecność narkotyków. 26- latek noc spędził w policyjnym areszcie - informuje mł. asp. Daniel Lelko z KPP Jasło.

Mężczyźnie postawiono zarzut posiadania narkotyków, do którego się przyznał. W sprawie prowadzone są dalsze czynności. O losie mężczyzny zadecyduje teraz sąd.
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Facebook, Google News i Twitter
rrrrrr

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.