W Trzcinicy odbyły się I Halowe Mistrzostwa Powiatu Jasielskiego w Lekkiej Atletyce.
W Zespole Szkół im. prof. Teodora Marchlewskiego w Trzcinicy odbyły się I Halowe Mistrzostwa Powiatu Jasielskiego w Lekkiej Atletyce. W zawodach wystartowało 46 zawodników z klas siódmych i ósmych szkół podstawowych Powiatu Jasielskiego.

Zawodnicy mogli rywalizować w dwóch konkurencjach 30 metrów i skok w dal z miejsca. Pomimo tak dużej ilości startującej młodzieży i tylko dwutorowej bieżni wszystko odbyło się bardzo sprawnie i w wyznaczonym czasie, a możliwe to było dzięki programowi dedykowanemu do prowadzenia zawodów lekkoatletycznych Roster Athletics.

Wojewódzkie mistrzostwa młodych cukierników. Zwyciężył uczeń z Jasła
W trakcie zawodów padło wiele wartościowych wyników, które świadczą o dużym potencjale sportowym startującej młodzieży.

- Szczególnie chcemy podziękować Adamowi Pawlusiowi, Staroście Jasielskiemu, który objął honorowy patronat nad tymi zawodami i Zarządowi Powiatu Jasielskiego, dzięki któremu ufundowane zostały pamiątkowe medale dla zwycięzców. Podziękowania kierujemy również do Piotra Długosielskiego z platformy Roster Athletics, który służył nam pomocą w pracy z tym programem i udzielał wielu cennych wskazówek - organizatorzy.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.