Przez trzy ostatnie dni, podkarpaccy policjanci prowadzili działania ukierunkowane na eliminowanie z ruchu nietrzeźwych kierowców.
Od piątku do niedzieli, podkarpaccy policjanci ruchu drogowego starali się, aby na drogach naszego regionu było bezpiecznie. Przez trzy ostatnie dni, w ramach działań "Trzeźwy weekend", funkcjonariusze reagowali na każde zachowanie niezgodne z prawem. Sprawdzali trzeźwość kierowców podczas rutynowych kontroli, ale również w wyznaczonych punktach kontrolnych, we wszystkich powiatach naszego województwa.

Policjanci ruchu drogowego, wyposażeni w przenośne urządzenia do badania stanu trzeźwości, skontrolowali 35 221 kierowców. Podczas prowadzonych działań, policjanci ujawnili 62 kierujących, którzy wcześniej pili alkohol. U 21 kierowców badanie wskazało ponad 0,5 promila, odpowiedzą oni za przestępstwo. Pozostałych 41 odpowie za wykroczenie.

Na terenie powiatu jasielskiego policjanci podczas działań skontrolowali trzeźwość 1548 kierujących. Podczas prowadzonych działań ujawnili dwóch kierujących, którzy byli pod wpływem alkoholu.

Spore kłopoty 38-latka. Był pijany i przekroczył prędkość
- W sobotę ok. godz. 15 w Przysiekach ujawnili nietrzeźwego kierującego rowerem. Badanie alkomatem wykazało, że 52 - latek miał w organizmie 0,8 promila alkoholu. Również w sobotę ok. godz. 21 w Mytarce policjanci skontrolowali mężczyznę, który kierował osobowym Audi. Badanie alkomatem wykazało, iż 25 - latek kierował pojazdem w stanie po użyciu alkoholu. W swoim organizmie miał prawie 0,5 promila - informuje p.o. mł. asp. Daniel Lelko z KPP w Jaśle.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.