Ryszard Skuba przestał być trenerem piłkarzy Czarnych Jasło.
Klub o zmianie trenera poinformował oficjalnie na swojej stronie. Obowiązki Ryszarda Skuby przejął jego dotychczasowy asystent Artur Gałuszka, który będzie prowadził treningi do czasu zatrudnienia nowego trenera.

Ryszard Skuba, Artur Gałuszka i kierownik drużyny Robert Gabryel. Fot. Bogdan Hućko

- „Bardzo dziękujemy za całokształt pracy, który wniósł wiele dobrego dla naszego Klubu. Awans z drużyną do 4 ligi to głownie zasługa Pana trenera Skuby. Znakomity warsztat pracy, ogromne zaangażowanie w wykonywanie swoich obowiązków, sumienność, punktualność, rzetelność – to cechy, które naprędce przychodzą do głowy, a które bezwzględnie należy tutaj wymienić. Dziękujemy za włożony wkład w rozwój Klubu i życzymy powodzenia w dalszej pracy. Jak to jednak mówią coś się zaczyna i coś się kończy” - czytamy w oficjalnym komunikacie zarządu JKS Czarni 1910 Jasło.

Drużyna w 11 meczach obecnego sezonu w IV lidze podkarpackiej zdobyła 14 punktów. Wygrała 4 mecze, 2 zremisowała i 5 przegrała. Bilans bramkowy 16-20. Na swoim boisku odniosła 3 zwycięstwa, zremisowała 1 mecz i 2 przegrała (bramki 12-9). Natomiast na wyjazdach wygrała 1 mecz, 1 zremisowała i 3 przegrała (bramki 4-11). Obecnie Czarni zajmują 15. miejsce w tabeli na 22 drużyny.