Jasielscy policjanci w pościgu zatrzymali kierowcę osobowego bmw. Mężczyzna uciekał, bo miał przy sobie amfetaminę i marihuanę. Trafił do policyjnego aresztu.
We wtorek, 15 września, około godziny 13 kierowca bmw nie zatrzymał się do kontroli drogowej i zaczął uciekać ulicami Jasła. Policjanci z wydziału ruchu drogowego jasielskiej komendy, ruszyli w pościg za osobowym bmw, którego kierowca na ul. Piłsudskiego, zignorował wydane przez mundurowych sygnały do zatrzymania się do kontroli drogowej. Uciekinier wpadł w ręce policjantów na ul. Podzamcze w Jaśle.

- Początkowo tłumaczył się, że chciał uniknąć kontroli ponieważ jego pojazd nie został poddany badaniu technicznemu w wyznaczonym terminie. Jednak nie była to jedyna przyczyna ucieczki. Zatrzymany 43-latek posiadał przy sobie niedozwolone środki narkotyczne. Policjanci zabezpieczyli woreczki foliowe z amfetaminą oraz pudełko z marihuaną. W wyniku podjętych działań, policjanci zabezpieczyli także niedozwolone substancje w miejscu zamieszkania zatrzymanego mężczyzny - informuje podkomisarz Piotr Wojtunik, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Jaśle. - Mężczyzna w chwili zatrzymania był trzeźwy, jednak pobrano od niego krew do badań, by sprawdzić czy nie prowadził pojazdu pod wpływem innych niedozwolonych środków odurzających. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu - dodał rzecznik jasielskiej policji.


Grozi mu odpowiedzialność karna za popełnione przestępstwa niezatrzymania się do kontroli drogowej i posiadania narkotyków.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.