Policjanci z jasielskiej komendy zatrzymali mężczyznę, który jest podejrzany o stosowanie przemocy fizycznej i psychicznej wobec swojej partnerki.
W ubiegły czwartek jasielski dyżurny otrzymał zgłoszenie dotyczące przemocy domowej, do której miało dochodzić w jednym z mieszkań na terenie Jasła. Na miejsce natychmiast zostali skierowani policjanci z Referatu Patrolowo - Interwencyjnego Komendy Powiatowej Policji w Jaśle.

Mundurowi wstępnie ustalili, że mężczyzna podczas kłótni miał ranić nożem w rękę swoją partnerkę. Na miejsce zostało wezwane pogotowie ratunkowe, które opatrzyło raną kobietę. Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę w policyjnym areszcie. Badanie alkomatem wykazało, że miał on 2,4 promila alkoholu w organizmie - przekazuje KPP w Jaśle.

41-latka kilkakrotnie raniła kolegę nożem
W piątek Sąd Rejonowy w Jaśle zastosował wobec 49-latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na okres 2 miesięcy.

Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Jaśle.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.