W Jasionce odbyło się Europejskie Forum Rolnicze, w którym udział wzięła gmina Tarnowiec.
W Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Województwa Podkarpackiego w Jasionce w dniach od 22 do 23 marca odbyło się Europejskie Forum Rolnicze. Jest to jedno z największych tego typu wydarzeń w Polsce poświęcone tematyce rolniczej.

Forum to dyskusje i spotkania z udziałem przedstawicieli polskiej oraz międzynarodowej polityki, znakomita okazja, aby poznać najnowsze rozwiązania i narzędzia dedykowane podnoszeniu jakości produkcji rolnej, innowacjom w rolnictwie oraz wymianie handlowej na rynku rolno-spożywczym. Rokrocznie wydarzenie gromadzi kilka tysięcy uczestników rolników, doradców rolnych, producentów i przetwórców, członków branżowych związków rolniczych, przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego oraz instytucji naukowych i branżowych z całej Europy.

Agata Augustyn

Cykl paneli i debat poświęcony rozwojowi i zmianom zachodzącym w polskiej wsi, jej społeczno-gospodarczych uwarunkowań, oczekiwaniom rolników i mieszkańców są bardzo istotne dla lokalnych władz samorządowych.

Gminę Tarnowiec reprezentowała Wójt Agata Augustyn wraz z Kołem Gospodyń Wiejskich Łubno Szlacheckie i Łubno Opace oraz sołtys Renatą Sajdak. Forum to idealne miejsce do promowania Gminy, regionalnych produktów oraz tradycyjnego jadła. To też bardzo dobra okazja do nawiązania nowych kontaktów i wymiany doświadczeń między samorządowcami z całej Polski.


Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.