W ramach Programu Liderka z Jasła, 4 kwietnia br. w Inkubatorze Przedsiębiorczości w Jaśle, odbędzie się drugie spotkanie dedykowane kobietom przedsiębiorczym, zamierzającym założyć działalność gospodarczą i już prowadzącym taką działalność oraz lokalnym liderkom i paniom pragnącym wrócić na rynek pracy.
Spotkanie poświęcone będzie social mediom i przedstawi potencjał mediów społecznościowych w budowaniu wizerunku i biznesu w sieci. Ważnym elementem spotkania będzie również budowanie networkingu wśród zainteresowanych uczestniczek spotkania.

Podczas wtorkowego spotkania będzie można dowiedzieć się między innymi:
  • jak wybrać platformę social media;

  • jak określić swoją grupę docelową;

  • jak działają rolki, filmiki, posty i vlogi;

  • jak przygotować strategię i zacząć działać z małym budżetem;

  • jakie są bezpłatne narzędzia do tworzenia treści;

  • jak czytać statystyki.

Uczestniczki spotkania będą mogły wziąć udział w tworzeniu networkingu pośród samych zainteresowanych Pań w formule szybkich spotkań biznesowych (ang. business speed dating). To niezobowiązujące spotkania mające na celu nawiązanie kontaktów i zainicjowanie możliwej współpracy.

Program Liderka z Jasła ma na celu budowanie szeroko rozumianych postaw przedsiębiorczych, kształtowanie kompetencji liderskich, budowanie networkingu kobiet, tworzenie platformy wymiany doświadczeń oraz wspieranie kobiet w pracy i biznesie.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, ale ze względu na ograniczoną liczbę miejsc należy potwierdzić przybycie do 3 kwietnia 2023 r., mailowo na adres wp@um.jaslo.pl lub telefonicznie pod numerem telefonu 13 44 86 371.

Plakat spotkania Programu Liderka z Jasła

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.