Do 14 kwietnia przyjmowane będą zgłoszenia na II Jasielskie Targi Pracy, Edukacji i Kariery.
Jesteś przedsiębiorcą? Szukasz pracowników do swojej firmy? Nie wiesz jak do nich dotrzeć?
Weź udział w II Jasielskich Targach Pracy, Edukacji i Kariery organizowanych przez Miasto Jasło w partnerstwie z Jasielskim Stowarzyszeniem Przedsiębiorców. Targi odbędą się 21 kwietnia br. od 9:00 do 16:00 w hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jaśle, przy ul. Sikorskiego 15. Właśnie ruszył nabór wystawców.

Targi są doskonałą okazją do zaprezentowania działalności Twojej firmy oraz promocji ofert pracy, stażu lub praktyk. Biorąc udział w tym wydarzeniu masz szansę na pozyskanie kandydatów o wymaganych przez Ciebie kwalifikacjach oraz różnorodnych kompetencjach.

Jasielskie targi pracy, edukacji i kariery
Udział w targach jest bezpłatny. Firmy zainteresowane udziałem proszone są o przesłanie uzupełnionych dokumentów zgłoszeniowych na adres e-mail: wp@um.jaslo.pl. Zgłoszenia przyjmowane będą do 14 kwietnia. Liczba miejsc jest ograniczona, a o udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

Dodatkowe informacje można uzyskać w Wydziale Wspierania Przedsiębiorczości Urzędu Miasta w Jaśle, tel. 13 44 86 327, mail wp@um.jaslo.pl.

targi pracy w JaśleNikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.