Krośnieńscy policjanci zatrzymali w miejskim autobusie 28-letniego mieszkańca powiatu jasielskiego, który na terenie ogródków działkowych w Krośnie awanturował się i zagroził próbującym go uspokoić działkowcom.
Wczoraj około godz. 17:30, policjanci otrzymali informację o agresywnie zachowującym się mężczyźnie na terenie ogródków działkowych przy ul. Szopena w Krośnie. Awanturnik wdał się w sprzeczkę z grupą działkowców, grożąc im nożem, po czym razem z towarzyszącą mu młodą kobietą, oddalili się.

W trakcie patrolowania przyległych ulic i miejsc, w których para mogła potencjalnie próbować się ukryć, policjanci otrzymali sygnał, że poszukiwane osoby zostały zauważone na jednym z miejskich przystanków. Chwilę później, osoby te wsiadły do autobusu komunikacji miejskiej i odjechały.

Policjanci zatrzymali wskazany autobus na ul. Piłsudskiego i wyprowadzili z niego podejrzewanego mężczyznę oraz towarzyszącą mu młodą kobietę. W zdarzeniu na terenie ogródków działkowych, jak też podczas interwencji w autobusie, nikt nie ucierpiał.

26-letni mieszkaniec powiatu jasielskiego oraz będąca z nim 16-letnia krośnianka, zostali przywiezieni do krośnieńskiej komendy. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że mężczyzna miał ponad promil alkoholu w organizmie. 26-latek trzeźwieje w policyjnym areszcie. Trwa wyjaśnianie szczegółowych okoliczności tego zdarzenia.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.