Policjanci z Tarnowca pomogli kobiecie, która leżała na chodniku. Udzielili jej pierwszej pomocy i byli przy niej do czasu przyjazdu karetki pogotowia.
Asp. Janusz Jaworski oraz st. sierż. Bartłomiej Kluk na co dzień pełnią służbę w Posterunku Policji w Tarnowcu. Wczoraj podczas patrolowania tej miejscowości zauważyli osobę leżącą na chodniku.

Funkcjonariusze natychmiast do niej podjechali. Okazało się, że na chodniku leżała kobieta. 61-latka nie mogła wstać, traciła przytomność, uskarżała się na silny ból głowy. Była wystraszona i roztrzęsiona. Kobieta była trzeźwa.

Oświadczyła, że leczy się na nadciśnienie, bardzo źle się poczuła i upadła. Miała problemy z oddychaniem. Policjanci niezwłocznie udzielili jej pierwszej pomocy medycznej i wezwali na miejsce pogotowie ratunkowe.

Policjanci pomogli choremu mężczyźnie
Mieszkanka gminy Tarnowiec, będąc pod opieką funkcjonariuszy, uspokoiła się i poczuła bezpieczna. Mundurowi byli przy kobiecie cały czas, aż do przyjazdu karetki pogotowia, monitorując jej czynności życiowe.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.