Kolejne spotkanie z cyklu Liderka z Jasła odbędzie się w najbliższy czwartek.
W czwartek (11 maja) w Inkubatorze Przedsiębiorczości w Jaśle, odbędzie się trzecie spotkanie dedykowane kobietom przedsiębiorczym, zamierzającym założyć działalność gospodarczą i już prowadzącym taką działalność oraz lokalnym liderkom i paniom pragnącym wrócić na rynek pracy, organizowane w ramach cyklu Liderka z Jasła.

Spotkanie poświęcone będzie budowaniu pewności siebie, kreowaniu rozwoju osobistego i kariery wokół swoich predyspozycji, talentów i pasji, a także pozyskaniu praktycznych umiejętności budowania relacji w biznesie z wykorzystaniem social mediów oraz budowaniu networkingu wśród kobiet.

Panie biorące udział w spotkaniu będą mogły dowiedzieć się jak postawić na swój rozwój i odważyć się do działania; co to jest poczucie własnej wartości, jak wpływa na emocje które odczuwamy i zachowania, które przejawiamy. Porozmawiamy o narzędziach pomocnych w poznawaniu siebie i rozwoju zawodowym oraz kształtowaniu kariery.

Z kolei podczas warsztatów będzie można uzyskać praktyczną wiedzę w zakresie budowania wyjątkowych relacji w biznesie poprzez social media. Warsztaty pokażą jak docierać do klientów z Jasła współpracując z innymi firmami na Facebooku i Instagramie oraz przybliżą wiedzę na temat potencjału lokalnych grup sprzedażowych.

Uczestniczki spotkania będą mogły wziąć udział także w tworzeniu networkingu pośród samych zainteresowanych pań w formule szybkich spotkań biznesowych (ang. business speed dating). Te niezobowiązujące spotkania mające na celu nawiązanie kontaktów i zainicjowanie możliwej współpracy.

Program Liderka z Jasła ma na celu budowanie szeroko rozumianych postaw przedsiębiorczych, kształtowanie kompetencji liderskich, budowanie networkingu kobiet, tworzenie platformy wymiany doświadczeń oraz wspieranie kobiet w pracy i biznesie.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, ale ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o potwierdzenie do 9 maja, mailowo na adres wp@um.jaslo.pl lub telefonicznie pod numerem telefonu 13 44 86 371.

spotkanie w Jaśle

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.